Servo Kablosu Encoder ve Power Kablosu, Servo Kablo Seti, Cnc Kablosu, Pur Kablo ( Yağa Dayanıklı Kablo)

Servo Kablosu Encoder ve Power Kablosu

Her Marka, Her Model Cnc,  Kablo Onarım ve İmali

Servo kablosu encoder ve power kablosu hakkında şu bilgileri verebiliriz. Cnc tezgah içindeki şartlara dayanımı yüksektir. Encoder ve Power kabloları olarak iki farklı konnektör ile servo drive dan servo motora olan sinyal bağlantısını sağlar. Üretiğimiz tüm kablolarda bağlantı soketleri Amphenol  markadır. İç kablolar ve gerekirse çelik spiral dış muhafaza avrupa ülkeleri üretimi olup kesinlikle ucuz, basit ve kalitesiz değildir. Firmamızla irtibata geçmeniz halinde teknik olarak detaylı bilgi ulaşabilirsiniz.

Cnc tezgahınızın elektrik şemasına uygun üretim yapılabilir. Standart ürünlerimizde kablo uzunlukları  1 metreden başlar maksimum 20 metredir. Siparişinize özel konnektörler yurtdışından temin edilmektedir. Sipariş halinde daha uzun metrelerde üretim yapılabilir.

Makina elektrik şeması üzerinden çalışma yapılabilir. Ayrıca arızalı kablo üzerinden de şema çıkartılabilir. Kablo üretiminden sonra tüm sinyal testleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Seçim yapılacak kablo özellikleri,  mesafe uzunluğuna göre değişebilmektedir. Sinyal kaybı oluşmayacak şekilde üretilir.  Uzman destek tasarım ve mühendislik ekibimiz size ihtiyacınız olan tüm desteği sağlayacaktır. Siparişlerinizde kablo geçiş bölgelerinde maynetik alan yada parazit üretici cihazların bulunması halinde özellikle belirtmenizi rica ederiz.

Ayrıca tüm teknik destek ve servis işlemleri için marka ve model gözetmeksizin firmamız arayıp destek isteyebilirisiniz. Her Marka Cnc  Kablosu için firmamızla irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Servo kablosu, encoder ve power kablosu bizim işimiz

Divizör Standart Fanuc Encoder Cable Kablosu

Divizör Servo Power Kablosu (Standart Fanuc Pinout)

Divizör Standart Fanuc Power Cable Kablosu

Divizör Encoder Kablosu (Standart Fanuc Pinout)

Servo Kablosu Encoder ve Power Kablosu

İmalat planlama ve aparat tasarımı.

Divizör teknik destek ve servis işlemleri .

Marka ve model gözetmeksizin destek.

Hertürlü Robot Kablo Seti – Robot Kolu Kablosu – Plastik enjeksiyon Robot Kablosu

Hertürlü Divizör Kablo Seti – Döner Tabla Kablosu – Divizör Kablosu

CNC soket grupları ve MS konnektörler.

Muhafaza konnektör ara bağlantı parçaları.

Pur Kablo için tüm aksesuarlar.