Divizör Kablo Seti – Döner Tabla Kablosu – Divizör Kablosu ( 4. Eksen Divizör Muhafazalı Kablo)

Divizör Kablo Seti - Döner Tabla Kablosu - Divizör Kablosu

Her Marka, Her Model Divizör, Döner Tabla Kablo Onarım ve İmali

Divizör kablo seti çelik spiral ve kalın kaplamlı dış koruması sayesinde uzun ömürlüdür. Cnc tezgah içindek şartlara dayanımı yüksektir. Encoder ve Power kabloları olarak ikili set tir. Bağlantı soketleri Amphenol  markadır. İç kablolar ve dış muhafaza avrupa ülkeleri üretimi olup kesinlikle ucuz, basit ve kalitesiz değildir. Firmamızla irtibata geçmeniz halinde teknik olarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cnc Tezgahınızın elektrik şemasına uygun üretim yapmaktayız. Standart ürünlerimizde Kablo uzunlukları minimum 2 Metre Maksimum 5 metredir. Sipariş halinde daha uzun metrelerde üretim yapılabilir. Acramatic 2100,  Fanuc ve Mitsubishi kontrol ünitelerine uyumlu kablolarımız stoklarımızda mevcuttur.

Divizör ve  CNC döner tablalar (CNC Rotary table – CNC Index Table), 3 eksen CNC dik işleme merkezlerini, 4 eksen CNC ve 5 eksen CNC olarak kullanabilme imkanı sağlamaktadır.

CNC makine üzerindeki kontrol ünitesinden veya harici CNC kontrol ünitesinden kontrol edilebilir. Ülkemizde kullanım kolaylığı ve alışkanlıklar sebebiyle genellikle makina üzerinden kontrol edilebilen divizörler tercih edilmektedir. Bu şekilde kullanılan divizörler sürekli kullanım için daha verimli olmakla beraber aslında tezgahınızı 3 Eksen kullanmak istediğinizde atıla  çıkan bir divizöre sebep olmakta ve ekstra yatırım maliyetini doğurmaktadır. Harici kontrol üniteli divizör (Rotary Table) ise makinadan aldığı bir sinyal ile kendi kontrolüne yazılmışş açı kadar döner ve makinaya dönme işlemi bittiğinde kuru kontak üzerinden işlemin bittiğini haber verir ve makina işlemine devam eder. Harici kontrol üniteli divizörü kendi kontrol ünitesi ile manual düğmelere basarakta çalıştırabilirisiniz.

Seçim yapılacak divizör özellikleri,  istenilen ilave eksen sayısına, işlenecek parça boyutuna, nihai parçada istenilen hassasiyete göre değişmektedir.  CNC tezgahlarada talaşlı imalatta gerek iş parçası sıkma ve tutma , gerekse döner tabla hassasiyetlerini göz önüne alarak divizör seçimi uzmanlık ister. Uzman destek tasarım ve mühendislik ekibimiz size ihtiyacınız olan tüm desteği sağlayacaktır.

Ayrıca divizör teknik destek ve servis işlemleri için marka ve model gözetmeksizin firmamız arayıp destek isteyebilirisiniz. Hertürlü Divizör Kablo Seti – Döner Tabla Kablosu – Divizör Kablosu için firmamızla irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Divizör Kablosu Bizim İşimiz

Divizör Standart Fanuc Encoder Cable Kablosu

Divizör Servo Power Kablosu (Standart Fanuc Pinout)

Divizör Standart Fanuc Power Cable Kablosu

Divizör Encoder Kablosu (Standart Fanuc Pinout)

İmalat planlama ve aparat tasarımı.

Divizör teknik destek ve servis işlemleri .

Marka ve model gözetmeksizin destek.

Hertürlü Divizör Kablo Seti – Döner Tabla Kablosu – Divizör Kablosu

Divizör soket grupları ve MS konnektörler.

Muhafaza konnektör ara bağlantı parçaları.

Kablo için tüm aksesuarlar.